O mnie

Idea Pogotowia prawniczego

 

Pogotowie prawnicze jest usługą dedykowaną klientom wymagającym pomocy prawnej radcy prawnego w nagłych przypadkach poza standardowymi godzinami pracy kancelarii.

 

Usługa pogotowia prawniczego ma na celu zapewnienie ochrony prawnej klientom wymagającym natychmiastowego wsparcia radcy prawnego.

 

Usługa pogotowia prawniczego świadczona przez Kancelarię Radcy Prawnego Józef Jurkowski polega na możliwości uzyskania porady prawnej za pomocą kontaktu telefonicznego 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. W sytuacjach wymagających osobistego udziału radcy prawnego usługa pogotowia prawniczego obejmuje również niezwłoczny dojazd do klienta w celu udzielenia pomocy prawnej.

Kancelaria Radcy Prawnego

Józef Jurkowski

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku, gdzie jestem wpisany na listę radców prawnych pod nr Bł/Bł/1238.

 

Radca prawny jest zawodem zaufania publicznego. Co to znaczy? Najkrócej rzecz ujmując radca prawny zajmuje się ochroną interesów prawnych swoich klientów, gwarantując im zachowanie poufności w każdej sytuacji.

 

Doskonale zdaje sobie sprawę, że moich klientów nie interesują rozważania i tyrady prawnicze, dlatego język prawniczy zachowuję na sytuacje kiedy jest potrzebny i użyteczny. Poznaję moich klientów i problemy z którymi do mnie przychodzą. Podstawą udanej współpracy jest dobra komunikacja. 

 

Słucham moich klientów. 

 

Poznanie ich problemów lub celów jest wyjściową do zaproponowania skutecznych rozwiązań. 

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zaczynam od poznania Twojego biznesu i sposobu jego prowadzenia. U mnie uzyskasz usługę prawną, która będzie w niego wpisywała.

 

W większości przypadków, klient indywidualny nie przychodzi do prawnika dla przyjemności tylko dlatego, że ma problem. Moją rolą jest ten problem zrozumieć i pomóc klientowi przez niego przejść.

 

Powierzając mi swój problem do rozwiązania możesz liczyć na to, że sprawa będzie prowadzona przy Twoim udziale ograniczonym do koniecznego minimum. 

 

 

 

 

 

 Kontakt

 

           

 

   tel. 48 697 818 007

 

   biuro@kancelariajurkowski.pl

 

 

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt